Szkolenie okresowe – sobota, niedziela godz.15

Kurs organizowany cyklicznie w soboty oraz niedziele.

Aby się zapisać użyj formularza zgłoszeniowego lub zadzwoń.

Jeśli:

  • uprawnienia kat. C lub C1 uzyskałeś do dnia 10.09.2009 (włącznie)
  • uprawnienia kat. D lub D1 uzyskałeś do dnia 10.09.2008 (włącznie)
  • uprawnienia uzyskałeś po tych datach oraz ukończyłeś kwalifikację wstępną/wstępną przyspieszoną/uzupełniającą/uzupełniającą przyspieszoną i zbliża się 5 lat od dnia uzyskania po raz pierwszy Świadectwa Kwalifikacji Zawodowej

– musisz ukończyć szkolenie okresowe.

Szkolenie okresowe to odpowiednik urządzanych do 2010 roku kursów dokształcających na przewóz rzeczy/osób. Szkolenie okresowe musi przejść każdy kierowca co 5 lat. W przypadku kierowców, którzy mieli obowiązek ukończenia kwalifikacji wstępnej, pierwsze szkolenie trzeba odbyć w ciągu 5 lat od dnia uzyskania Świadectwa Kwalifikacji Zawodowej.